سبد پیشنهادی برنامه های کانون پژوهشی

شناسه خبر : 26125

1395/02/07

تعداد بازدید : 2582

سبد پیشنهادی برنامه های کانون پژوهشی

معاونت پژوهش حوزه­های علمیه خواهران با همدلی و تلاش همکاران خود در مدیریت های استانی و مدارس علمیه  نسبت به تشکیل کانون­های پژوهشی  اقدام نموده و تاکنون موفق به تشکیل 226 کانون پژوهشی در حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور شده است.

این معاونت با توجه به تنوع علایق و توان مندی های اعضای کانون­ها و با عنایت به آیین نامه آن، در نوشتار پیش­رو، سبد برنامه ای متنوعی را برای ادامه فعالیت­های پژوهشی کانون ها پیشنهاد می­نماید. اعضای هسته مرکزی کانون ها با توجه به وضعیت کانون­های پژوهشی و سابقه فعالیت­های  آنان نسبت به انتخاب و اولویت­بندی برنامه­ها اقدام خواهند نمود. در ضمن این معاونت هم­چون گذشته از اجرای برنامه های پیشنهادی و ابتکاری کانون های پژوهشی طلبگی در راستای ارتقای توان مندی اعضای کانون­ها استقبال می­نماید و هسته های مرکزی کانون را مرجعی برای تایید و تصویب هر برنامه پیشنهادی که در رشد و ارتقاء پژوهشی اعضای کانون موثر باشد، می داند.

گسترش فرهنگ پژوهش و پرورش نیروهای مستعد و علاقه‌مند به پژوهش نیازمند  ایجاد بستر شایسته برای مهارت افزایی طلابی است که گرایش دارند دانش، مهارت و کارایی خود را فراتر از برنامه ساعات پژوهشی تقویت کنند. امید است سبد پیشنهادی برنامه های کانون و حضور فعال طلاب در برنامه ها به ارتقای توان پژوهشی آنان بینجامد و به تقویت پژوهشهای مدارس علمیه منجر گردد.

 

جهت دریافت سبد پیشنهادی برنامه های کانون پژوهشی اینجا کلیک فرمایید

    اخبار مرتبط