سبد پیشنهادی برنامه های انجمن پژوهشی

شناسه خبر : 26123

1395/02/07

تعداد بازدید : 2079

سبد پیشنهادی برنامه های انجمن پژوهشی

معاونت پژوهش حوزه­های علمیه خواهران با همدلی و تلاش همکاران خود در مدیریت های استانی و مراکز و موسسات آموزش عالی حوزوی  نسبت به تشکیل انجمن­های پژوهشی  اقدام نموده و تاکنون موفق به تشکیل 41 انجمن پژوهشی در حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور شده است.

این معاونت با توجه به تنوع علایق و توان مندی های اعضای انجمن­ها و با عنایت به آیین نامه آن، در نوشتار پیش­رو، سبد برنامه ای متنوعی را برای ادامه فعالیت­های پژوهشی انجمن ها پیشنهاد می­نماید. اعضای هسته مرکزی انجمن ها با توجه به وضعیت انجمن­های پژوهشی و سابقه فعالیت­های  آنان نسبت به انتخاب و اولویت­بندی برنامه­ها اقدام خواهند نمود. در ضمن این معاونت هم­چون گذشته از اجرای برنامه های پیشنهادی و ابتکاری انجمن های پژوهشی طلبگی در راستای ارتقای توان مندی اعضای انجمن­ها استقبال می­نماید و هسته های مرکزی انجمن را مرجعی برای تایید و تصویب هر برنامه پیشنهادی که در رشد و ارتقاء پژوهشی اعضای انجمن موثر باشد، می داند.

گسترش فرهنگ پژوهش و پرورش نیروهای مستعد و علاقه‌مند به پژوهش نیازمند  ایجاد بستر شایسته برای مهارت افزایی طلابی است که گرایش دارند دانش، مهارت و کارایی خود را فراتر از برنامه ساعات پژوهشی تقویت کنند. امید است سبد پیشنهادی برنامه های انجمن و حضور فعال طلاب در برنامه ها به ارتقای توان پژوهشی آنان بینجامد و به تقویت پژوهشهای مراکز تخصصی یا موسسات آموزش عالی حوزوی علمیه منجر گردد

 

چهت دریافت سبد پیشنهادی برنامه های انجمن پژوهشی اینجا کلیک فرمایید.

    اخبار مرتبط