اربعین حسینی و بانوان

تهران فراخوان پژوهشی با موضوع بانوان و اربعین

شناسه خبر : 73198

1397/11/30

تعداد بازدید : 103

تهران فراخوان پژوهشی اربعین و بانوان از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی و با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه بانوان استان تهران برگزار میگردد.

به نقل از روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام مسعود حاجی‌ابراهیمی، مسئول کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان تهران گفت: به‌ منظور راهبری و کاربردی‌سازی پژوهش‌های اربعینی، فراخوان موضوعات پژوهشی در حوزه اربعین حسینی ویژه طلاب حوزه‌های علمیه بانوان استان تهران اعلام شد.

وی با بیان اینکه در این طرح ابتدا فراخوان موضوعات اعلام‌ شده و پس از ارائه موضوعات از سوی بانوان طلبه، دسته‌بندی موضوعی انجام می‌شود، افزود: پس از ارائه موضوعات، بررسی موضوعات، پیشنهاد و دسته‌بندی موضوعی انجام می‌گیرد، در ادامه فراخوان، تدوین مقالات و پس از ارسال مقالات، ارزیابی و داوری را داریم و در مرحله پایانی چاپ و انتشار مقالات برگزیده را دنبال می‌کنیم.

مسئول کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان تهران، جامعه‌شناسی و ارتباطات، علوم سیاسی، علوم تربیتی، ادبیات و هنر، سلامت، قرآن و حدیث، تاریخ و سیره فقهی، کلام و عقاید، اقتصادی، حقوقی و خانواده را از سرفصل‌های پیشنهادی برای ارائه «فراخوان موضوعات پژوهشی حوزه اربعین» بیان کرد.

وی با بیان اینکه این فراخوان از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی و با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه بانوان استان تهران اعلام‌شده است، ادامه داد: بانوان طلبه باید فرم فراخوان موضوعات را از مدارس علمیه خود دریافت کنند و پس از تکمیل فرم آن را به شورای پژوهش مدارس علمیه تحویل بدهند.

حاجی‌ابراهیمی گفت: آخرین‌ مهلت ارسال موضوعات پیشنهادی هشتم اسفندماه سال جاری، اعلام‌شده که بانوان طلبه برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88981473، 88981448 و پیش‌شماره 021 تماس بگیرند.