فراخوان نهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد / افزایش سن شرکت‌کنندگان

شناسه خبر : 31156

1395/07/14

تعداد بازدید : 1618

فراخوان نهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد / افزایش سن شرکت‌کنندگان

 فراخوان نهمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب خواهر و برادر حوزه‌های علمیه سراسر کشور آغاز شد. حداکثر سن شرکت‌کنندگان در این دوره 40 سال می‌باشد.


 

به گزارش روابط عمومی جشنواره علامه حلی(ره)، معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با همکاری معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در راستای گسترش فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه‌های علمیه سراسر کشور، نهمین جشنواره علامه حلی(ره) را برگزار می‌کند.
بنا بر این گزارش، طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور تا روز چهارشنبه پانزدهم دی‌ماه 1395 فرصت دارند پس از ثبت‌نام، آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
«مهدویت ؛ فرصت‏‌ها و آسیب‌‏ها» برای همه شرکت‌کنندگان و «بایسته‏‌های حوزه انقلابی» ویژه طلاب پایه هفت و بالاتر، موضوعات بخش ویژه این دوره از جشنواره علامه حلی می‌باشند.
لازم به ذکر است، استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان و مازندران، مرکزی، همدان و یزد در این دوره دارای دبیرخانه استانی می باشند.
همچنین آثار علمی باید با محتوای پژوهشی، تألیف، تصحیح و ترجمه و در قالب مقاله، کتاب، تحقیق پایانی و پایان‌نامه باشد.
گروه‌های علمی پژوهش، در این دوره از جشنواره عبارتند از: تفسیر و علوم قرآنی، علوم حدیث و درایه، کلام، اخلاق و تربیت، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و منطق، اصول فقه، تاریخ اسلام و تشیع، ادبیات، علوم انسانی (مرتبط با حوزه دین)
حداکثر سن شرکت‌کنندگان در نهمین جشنواره علامه حلی(ره)، 40 سال می‌باشد.

طلاب حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور می بایست از طریق کوثرنت به آدرس http://kowsarnet.whc.irو با انتخاب بخش فراخوان های پژوهشی به سامانه ی فراخوان های پژوهشی مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که طلاب خراسان،جامعه الزهرا، جامعه المصطفی، نظام قديم و آزاد جهت ثبت نام به آدرسhttp://research.whc.irمراجعه نموده و پس از ثبت نام در سامانه اقدام به ثبت اثر نمایند.

اخبار مرتبط