معرفی آثار هسته های پژوهشی

شناسه نوشته : 10559

1393/03/19

تعداد بازدید : 10397

معرفی آثار هسته های پژوهشی
بسمه تعالی
 
معرفی آثار هسته های پژوهشی
 
به منظور توان افزائی ، مهارت افزائی و حمایت ازهسته های پژوهشی فارغ التحصیلان سطح 2 و 3 ،طی سه بخشنامه ، 145 موضوع پژوهشی در گرایش های مختلف واگذار گردید،که پژوهشگران هسته هامراحل متعدد به شرح ذیل را گذرانده اند:
1- انتخاب موضوع
2- نوشتن طرح نامه
3-ارزیابی طرح نامه4
- اصلاح طرح نامه
5- تصویب طرح نامه
6- تحقیق و پژوهش
7- تدوین متن
8- ارسال متن تحقیق
9- ارزیابی ساختاری
10 – رفع اشکالات ساختاری 11
- ارزیابی محتوای
12- رفع اشکالات محتوای
13- بررسی و پذیرش در اداره انجمن ها،مراکز وموسسات .
.
تاکنون 235 هسته پژوهشی تصویب،208 مورد افتتاح  و 35 مورد آماده افتتاح می باشد. اعضای هسته ها درقالب سه طرح توان افزایی، مهارت افزایی وحمایت از هسته ها فعالیت می کنند، که تاکنون 145موضوع واگذار شده؛ 130 طرح دریافت شده؛82 طرح نامه اصلاح ومصوب شده كه از بین آنها 69 اثر دریافت و ارزیابی شدهاست، 57 اثر جهت اصلاح محتوایی و 12 اثر جهت اصلاح ساختاری ارسال گردید. تا تاريخ 16/9/92، 15 اثر در قالب 7 مقاله و 8 كتاب بعد از اصلاح ساختاري و محتوايي در اين اداره بررسي و پذيرفته شده و آماده ارسال به شوراي نشر جهت اخذ مجوز چاپ مي­باشند.
 
مشاهده آثار  هسته های پژوهشی بر استان:
 
با توجه به ایجاد امکان موضوع بندی محتوای پایگاه پویش بر اساس استان، آثارهسته های پژوهشی به تفکیک استان نیز قابل پیگیری و مشاهده می باشد.
بر همین اساس بازدیدکنندگان محترمی که در نظر دارند تا آثار هسته های پژوهشی  را به صورت استانی پیگیری نمایند به به ترتیب ذیل عمل نمایند.
1- در بالای همین صفحه روی گزینه هسته های علمی پژوهشی کلیک نمایید.تا لیست استان ها در ذیل آن مشاهده شود.
2- به منظور بررسی عملکرد هریک از استانها، روی استان مورد نظر کلیک فرمایید
3- جهت بازگشت به لیست استان ها مجدد روی گزینه هسته های علمی پژوهشی  کلیک نمایند.
 
راهنمای استفاده از نمایشگاه دیجیتال آثار هسته های پژوهشی:
 
جهت مشاهده نمایشگاه دیجیتال کتب تالیفی خواهران،نرم افزار flashplayerنسخه 10 به بالا باید بر روی سیستم شما نصب شده باشد،در صورت عدم نصب نرم افزار نمایشگاه دیجیتال قابل مشاهده نخواهد بود   لذا شما می توانید نرم افزار flashplayer را از لینک زیر دریافت نموده و نصب فرمایید.
 
flashplayer