اصفهان/ برگزاری کارگاه «تولید محتوا در فضای مجازی»

شناسه خبر : 86828

1398/10/10

تعداد بازدید : 53

اصفهان/ برگزاری کارگاه «تولید محتوا در فضای مجازی»
به همت معاون پژوهش مدرسه فاطمه محدثه اصفهان، کارگاهی با حضور دو نفر از مسئولین مرکز تحقیقات قائمیه اصفهان؛ حجه الاسلام سید مجید نبوی و آقای حسین غزالی تشکیل شد. در این کارگاه 17 نفر از طلاب و کادر اداری این مدرسه علمیه شرکت کردند.

مسئولین این مرکز در ابتدا، نحوه نصب و استفاده از نرم افزار قائمیه بر روی گوشی‌های موبایل و کامپیوتر را توضیح داده و سپس امکانات پژوهشی، ویرایشی و تولید محتوا توسط این نرم افزار شرح داده شد. البته مقرر شد در کارگاه دیگری، طلاب با همراه داشتن لب تاپ، ویرایش کتاب و تولید محتوا را بیشتر و ملموس تجربه کنند.

لازم به ذکر است آدرس الکترونیکی مرکز تحقیقات قائمیه اصفهان www.ghbook.ir بوده که امکان دسترسی به تعداد زیادی کتاب اسلامی به چند زبان در این سایت را فراهم نموده است. حتی در خارج از ایران هم، علاقه‌مندان می‌توانند از کتاب‌های مختلف آن به هر زبانی که بخواهند، استفاده کنند. لذا با راه‌اندازی این کتابخانه دیجیتالی، تبلیغ دین و رساندن اطلاعات دینی برای مشتاقان فراهم شده است.

مسئول این مرکز در ادامه به امکانات نرم‌افزار قائمیه در گوشی‌های موبایل چون: انجام تمام پژوهش‌ها با موبایل، کپی پیست در دفترچه ورد آن، جستجوی آنلاین در 13 هزار کتاب در موبایل، امکان حذف اعراب یا اعمال اعراب و .... اشاره و از طلاب دعوت نمود تا با تصحیح‌کردن غلط‌های متنی، به این مرکز کمک کنند.