یزد- میبد- مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا(س)

یزد- میبد- دیدار طلاب پژوهش محور با معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 83180

1398/08/14

تعداد بازدید : 59

یزد- میبد- دیدار طلاب پژوهش محور با معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران
طلاب پژوهش محور رشته اخلاق وتربیت اسلامی میبد در افتتاحییه مرکز پژوهشی حضرت زهرا سلام الله علیها با حجت الاسلام و المسلمین حصاری معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران دیدار کردند

در حاشیه افتتاحیه مرکزپژوهشی حضرت زهرا (سلام الله علیها) میبد؛ طلاب پژوهش محور رشته اخلاق وتربیت اسلامی میبد با «حجت الاسلام حصاری» معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهرانو«حجت الاسلام ربانی» مدیرکل امور پژوهشی حوزه های علمیه خواهران دیدار نمودند.

در این دیدار که با حضور حضور «حجت الاسلام و المسلمین کارگر شورکی»، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد و سرکار خانم «رویادهقانی»، معاون پژوهشاستان و سرکار خانم «افسر قاسمی» مدیر موسسه آموزش عالی حضرت زهرا(سلام الله علیها) میبد انجام شد،طلاب گزارشی از روند فعالیت خود ارائه نمودند.

در ادامه این دیدار، طلاب با توجه به ارتقاء علمي و پژوهشي خود درخواستهایی از جمله اشتراک مجلات پژوهشی، معرفی مشاور جهت انجام امور پژوهشی،امکان ادامه تحصیل در سطح  4 و درخواست مجوز برای مشاور  و اساتید امور پژوهشی را  بیان نمودند.

معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران نیز ضمن تشکر وقدردانی از زحمات مدیر این گروه پژوهشی «حجت الاسلام محمد علی  مبینی» بیان نمود که در جهت تحقق ایده‌های پژوهشی طلاب در کشور مرکز مشاوره  پژوهشی طلاب  راه اندازی شده و طلبه‌ها می‌توانند از این مرکز، مشاوره برای پایان نامه ها، رساله دکتری یا حتی مقالات علمی پژوهشی از مشاوره‌های تلفنی و حضوری بهره ببرند.

«حجت الاسلام حصاری» همچنین در جهت  مجوز برای اساتید و مشاوران امور پایان نامه و مقالات پژوهشی و برگزاری کارگاه های پژوهشی  به صورت مجازی قول پیگیری دادند.

مدیرکل امور پژوهشی حوزه های علمیه خواهران «حجت الاسلام ربانی»  هم در پایان این دیدار ضمن ارزشمند دانستن این دوره پژوهشی افزود: به شما توصیه می کنم دانش علمی خود را درجهت انجام امور پژوهشی بالا برده وخصوصا با توجه به گرایش شما در رشته اخلاق وتربیت اسلامی   و متنوع بودن موضوعات اخلاقی و با توجه به اینکه  شما در ابتدای راه هستید از شما درخواست می شود که ابتدا  به موضوعاتی که زود بازده هستند رجوع نموده و در این زمینهسرمایه گذاری شود وبعد ازآن  موضوعات دیر بازده کار شود.

اخبار مرتبط