البرز - مدرسه علمیه زینبیه - برگزاری جلسه ژورنال کلاب

شناسه خبر : 82466

1398/07/24

تعداد بازدید : 33

البرز - مدرسه علمیه زینبیه - برگزاری جلسه ژورنال کلاب
معاون پژوهش مدرسه علمیه زینبیه از برگزاری جلسه ژورنال کلاب در این مدرسه خبر داد .

به گزارش معاونت پژوهش مدرسه زینبیه  سرکار خانم محمدی دومین جلسه ژورنال کلاب با حضور طلاب سطح 2 در مدرسه علمیه زینبیه برگزار شد.

در این جلسه سرکار خانم حاتمی به عنوان دبیر جلسه و خانم ها فاطمه نظیف  و سوسن رضوانی نسب به عنوان ارائه دهندگان به بررسی تحقیق گروهی رشد  با عنوان « تاثیر و نقش دعا بر سلامت جسم وروان » پرداختند.

در ابتدا دبیر جلسه به تعریف ژورنال کلاب که یک برنامه آموزشی جهت فهم و درک اصولی کلی عملکرد بر پایه شواهد و افزایش مهارتهای ارزیابی نقادانه است ، پرداخت . و سپس در ادامه گفت :چارچوب ژورنال کلاب ، یادگیری بر پایه حل مشکل است که در آن تعاملی ساختار یافته با شنوندگان برقرار می شود . اهمیت ژورنال کلاب عبارت از توانایی ارزیابی نقادانه مقالات و به کارگیری دانش کسب شده از مطالعه آنها در  تحقیقات و پزوهش ا ست . و هدف از برگزاری این جلسه آگاهی از جدیدترین دستاوردهای علمی و همچنین ارتقا بر مهارت های پژوهشی می باشد. 

در ادامه خانم ها نظیف و رضوانی نسب فواید کار گروهی  از جمله : بهره روی بیشتر ، کاهش هزینه ها ، افزایش رضایت ، تقویت خلاقیت و نوآوری ، افزایش اعتماد ، افزایش انگیزه ...را نیز بیان نمودند .

اخبار مرتبط