هرمزگان برگزاري كارگاه "آموزه هاي مهارت آموزي پژوهشگري" بندرعباس

شناسه خبر : 82244

1398/07/17

تعداد بازدید : 18

هرمزگان برگزاري كارگاه
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" ویژه اساتید مدارس علمیه خواهران با حضور استاد کشوری برگزار شد.

آسیه کمالی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در هرمزگان، بیان کرد: امروزه، پژوهش و تحقیق از معیارهای بسیار مهم در سنجش عملکرد اشخاص و مراکز علمی به شمار می رود. بر این اساس، مدیریت استان، جهت مهارت افزایی اساتید مدارس علمیه خواهران استان هرمزگان، کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" با حضور حجت الاسلام احسان ابراهیمی، در شهرهای بندرعباس و میناب برگزار کرد.

وی، هدف از برگزاری این کارگاه را توانمند سازی اساتید سطح دو و سه در نگارش مقاله دانست و گفت: یکی از برنامه های کارگاه دو روزه "اصول مقاله نویسی علمی" برگزاری کارگاه یک روزه ژورنال کلاب برای طلاب و اساتید بود که با هدف افزایش مهارت ها و تقویت بنیه علمی اساتید و طلاب به صورت عملی انجام شد.

معاون پژوهش حوزه خواهران هرمزگان با بیان اینکه این کارگاه مکمل کارگاه های مقاله نویسی است، تصریح کرد: در این کارگاه، آموزش گام به گام ساختار مقاله از انتخاب عنوان مقاله تا تدوین فهرست منابع به صورت کاملا کاربردی ارائه شد و در روز دوم، کارگاه ژورنال کلاب (journal club) ویژه نویسندگان مقاله جهت همایش نهج البلاغه و انقلاب برگزار شد.

اخبار مرتبط