مرکز تخصصی فقه واصول فاطمه الزهرا س اردکان

یزد-نشست توجیهی اساتید اردکان در رابطه با هدفمند کردن فعالیت‌های پژوهشی

شناسه خبر : 81342

1398/06/28

تعداد بازدید : 14

یزد-نشست توجیهی اساتید اردکان در رابطه با هدفمند کردن فعالیت‌های پژوهشی
معاون پژوهش مرکز تخصصی فقه واصول فاطمه الزهراسلام الله علیها اردکان، از برگزاری نشست توجیهی اساتید در رابطه با هدفمند کردن فعالیت‌های پژوهشی طلاب خبر داد.

به گزارش معاون پژوهش مرکز تخصصی فقه واصول فاطمه الزهراسلام الله علیها اردکان، جلسه توجیهی اساتید در رابطه با هدفمند کردن فعالیت‌های پژوهشی طلاب در این مرکز برگزار شد.

این نشست با حضور مدیر ،کادر و اساتید به‌منظور ارتقاء سطح پژوهش  این مرکز برگزار شد.در این نشست ابتدا مدیر مرکز خانم حبیبی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان از اساتید جهت شرکت در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه افزود امید است در سال تحصیلی جدید نیز اساتید همچون سال‌های گذشته نهایت همکاری را درزمینه های آموزشی،فرهنگی و مخصوصاً پژوهشی داشته باشند.در ادامه معاون پژوهش خانم مروتی نهایت همکاری درزمینه ی پژوهش از اساتید را خواستار شد و پیشنهاداتی را در این زمینه جهت ارتقاء امور پژوهشی مدرسه به اساتید عرضه کرد.

معاون پژوهش مرکز تخصصی فقه واصول فاطمه الزهراسلام الله علیها اردکان تصریح کرد: اساتید می‌توانند از ابزار نمره‌ی فعالیت کلاسی استفاده کنند و فعالیت‌های پژوهشی همچون نشست ،میزگرد،دریافت مقاله ، منبع یابی و.... از طلاب را  خواستار باشند و نتیجه و ثمره‌ی کار به‌صورت تایپ‌شده تحویل پژوهش مدرسه داده شود.در این زمینه توافقاتی نیز بین واحد پژوهش مرکز و اساتید انجام شد؛ ازجمله آنکه مقداری از نمره‌ی فعالیت کلاسی طلاب به واحد پژوهش تحویل داده شود تا بتواند به‌موقع نتیجه‌ی کار پژوهشی را از طلاب تحویل بگیرد.

در پایان نیز پیشنهاداتی از سوی اساتید بیان گردید.