معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد:

یزد-شناسایی خواهران طلبه درفراخوان استعدادهای برتر

شناسه خبر : 81270

1398/06/26

تعداد بازدید : 20

یزد-شناسایی خواهران طلبه درفراخوان استعدادهای برتر
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد، از شناسایی طلاب نخبه و استعداد برتر در مصاحبه کشوری فراخوان ناب چهار خبر داد.

به گزارش خبر گزاری کوثر از یزد، خانم دهقانی در ارتباط با برگزاری این دوره بیان کرد:تا کنون تعدادی از طلاب استعداد برتر در عرصه‌های آموزش، پژوهش، فرهنگی و تبلیغ  شناساییشده اند و به عنوان دعوت شدگان مصاحبه ی کشوری معرفی گردیدند.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزدتصریح کرد: در عرصه تبلیغ ناب چهار، خانم ها: نسرین دهقانی و مرضیه حیدری حائز رتبه "الف"، زینب حسینی سانیچی و فاطمه سادات سالاری حائز رتبه "ب" در زمینه فرهنگی و تبلیغی  شدند.

همچنین خانم رقیه سادات مصدق حائز رتبه "الف" و خانم ها فایزه جمالی نسب، نسرین دهقانی، مرضیه حفیظی و عظیمه کاظمی حائز رتبه "ب "در زمینه  آموزش موفق به کسب امتیاز کافی را شدند.

شایان ذکر استدر زمینه حمایت و پشتیبانی از نخبگان و استعدادهای برتر،تسهیلات وام قرض‌الحسنه برای چاپ آثار و همچنین خرید لوازم فرهنگی و آموزشی، وام مرکز خدمات،  استفاده از اماکن اقامتی حوزه‌های علمیه خواهران در کشور، فراهم کردن زمینه حضور خواهران استعداد برتر و نخبه در اردوهای زیارتی و سیاحتی مرکز خدمات، تدریس در مدارسی که اعلام نیاز می نمایند، همکاری با ایشان در امر پژوهش و... می توان اشاره نمود.

البته اولویت استفاده از خدمات ذکر شده برای طلاب استعداد برتر کسانی هستند که در برنامه‌های ارتقایی مرکز از جمله؛ شرکت در کلاس زبان انگلیسی، کلاس شبهات اعتقادی، کلاس سواد رسانه‌ای، برگزاری درست‌گفتار با موضوع زن و خانواده و همچنین برگزاری کلاس آمادگی آزمون  تافل عربی شرکت نمایند .