تهران،جلسه هم اندیشی

تهران ،جلسه هم اندیشی با مدیر کل پژوهشهای عمومی حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 79212

1398/04/19

تعداد بازدید : 28

تهران،جلسه هم اندیشی با مدیر کل پژوهشهای عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با مسولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع علوم اسلامی کوثر ،کیاهور،معاون پژوهش کوثر ،با تایید این خبر گفت:در این جلسه هم اندیشی که با حضور حجج اسلام محمد تقی ربانی ،مدیر کل پژوهش های عمومی وحسین قاسمیان،مسئول اداره امور پژوهشگران و جمعی از مدیران و اساتید مجتمع علوم اسلامی کوثر برگزار گردید؛گزارشی از فعالیتهای پژوهشکده مطالعات تخصصی کوثر به صورت مکتوب ارائه و توضیحاتی در این زمینه بیان شد.

حجه الاسلام ربانی در این جلسه هم اندیشی، فعالیت  کارگروه های تفسیر و کلام پژوهشکده تخصصی مطالعات اسلامی کوثر  را ارزیابی و رضایت خود را از روند رو به رشد این فعالیت ها ابراز نمودند.

ایشان با اشاره به اهمیت انجام فعالیت های پژوهشی زود بازده و تولید مقالات از طرح های بلند مدت و کلان، بر ایجاد انگیزه در پژوهشگران، و حمایت های مالی و معنوی از آنها تاکید کردند و افزودند استفاده از اساتید و نیروهای متخصص میتواند راهگشای فعالیت های پژوهشی باشد و مراکز پژوهشی باید در امور بین الملل هم فعالیت داشته باشند

این جلسه هم اندیشی درروز چهارشنبه 19 تیرماه در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار گردید..