البرز- هشتگرد- بازدید از مرکز تحقیقات زن و خانواده واحد قم

شناسه خبر : 78499

1398/03/29

تعداد بازدید : 48

البرز- هشتگرد- بازدید از مرکز تحقیقات زن و خانواده واحد قم
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) از برگزاری اردوی پژوهشی با محوریت بازدید از مرکز تحقیقات زن و خانواده واحد قم خبر داد.

سرکار خانم نعمتی معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمه معصومه هشتگرد خبر دادند: مرکز تحقیقات زن و خانواده در کشور ما تنها مرکزی است که به صورت علمی و تخصصی مسائل زن و خانواده را واکاوی می کند. از این رو بر آن شده است تا با برگزاری اردویی طلاب مدرسه را با این مرکز و نحوه فعالیت های آن آشنا سازد. لذا اردویی برای آشنایی هر چه بیشتر طلاب با این مرکز برگزار گردید .  

طبق هماهنگی های انجام شده برنامه با معرفی مرکز، توسط حجة الاسلام و المسلمین نادری معاون آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواه ، حول فعالیت های انجام شده، دستاوردهای آن مرکز و نحوه بهره مندی طلاب از محصولات مرکز و شرکت در دوره های آموزشی آغاز شد.

سپس نشست پژوهشی با موضوع «مسئله شناسی سبک زندگی فاطمی» با حضور سرکار خانم دکتر کاردوانی، بر مبنای موضوع ارائه شده از سوی مدرسه برگزار شد. در ادامه سرکار خانم محمدی بانک محتوای علمی یعنی پرتال تحقیقات زن و خانواده را که حاوی23هزار مقاله و کتابخانه دیجیتالی و بانک پایان نامه هاست، معرفی و نحوه بهره مندی از آن را برای اساتید و طلاب تبیین نمود. معاون پژوهش در پایان اذعان داشت که، طلاب پس از برنامه اخیر محصولات چند رسانه ای مورد نیاز خود را از مرکز تهیه کردند.

اخبار مرتبط