یزد- میبد- مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران حضرت زهرا سلام الله میبد

یزد- میبد-مراسم تجلیل از شرکت کنندگان درکارگاه علمی «روش تفکر انتقادی»

شناسه خبر : 77353

1398/03/01

تعداد بازدید : 67

یزد- میبد-مراسم تجلیل از شرکت کنندگان درکارگاه علمی «روش تفکر انتقادی»
مراسم تجلیل از شرکت کنندگان در کارگاه علمی «روش تفکر انتقادی» در مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران حضرت زهرا(س) میبد برگزار شد

معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا(سلام الله علیها)میبد؛ از برگزاری مراسم تجلیل از شرکت کنندگان درکارگاه علمی «روش تفکر انتقادی» خبر داد.

خانم فاضلی، در گفتگو با خبرنگار مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (سلام الله علیها) میبد گفت: در مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر مدیر حوزه های علمیه استان یزد و حجت الاسلام محمد علی مبینی برگزار شد.

در این مراسم دکتر سید جلیل میرمحمدی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی یزد به انگیزه  طلاب در امر پژوهش پرداخت و سخنان خود را با طرح یک سؤال آغاز کرد و افزود: شما چه اندازه تلاش کردید تا روح پژوهش بر شما حاکم باشد؟

میرمحمدی در ادامه با توجه به پاسخ های طلاب به این پرسش اینگونه جمع بندی کرد که : یک طلبه برای تدریس، تألیف، تبلیغ و تغییر نگاه در تربیت، نیازمند است که محقق توانمند شود. این مهم با پژوهش و تحقیق در زمینه های مختلف امکان پذیر است.

در ادامه با حضور حجت الاسلام و المسلمین کارگر و حجت الاسلام و المسلمین مبینی و خانم افسر قاسمی مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران حضرت زهرا(سلام الله علیها) با اهدای جوایزی از پژوهشگران حاضر در کارگاه علمی «روش تفکر انتقادی» تقدیر و تشکر کردند.

در پایان با همکاری پژوهشسرا نماز جماعت همراه با ضیافت افطاری در این مؤسسه برگزار شد.

اخبار مرتبط