نشست بیانیه گام دوم

تهران برگزاری نشست پژوهشی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب قاسم بن الحسن ع تهران

شناسه خبر : 75591

1398/01/27

تعداد بازدید : 52

تهران برگزاری نشست پژوهشی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب قاسم بن الحسن ع تهران
نشست پژوهشی با بیانیه موضوع گام دوم انقلاب در مدرسه قاسم بن الحسن (ع) تهران

نشست پژوهشی با بیانیه موضوع گام دوم انقلاب در مدرسه قاسم بن الحسن(ع) تهران برگزار شد.

در این نشست که با سخنرانی مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان جناب آقای رضا زاده برگزار شد، وی طی سخنانی به تشریح این بیانیه پرداخت.

وی ابراز داشت:

بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری یهترین نقشه راه برای ادامه راه انقلاب تا ظهور است.این بیانیه درست مانند یک طرح پژوهشی است . این پروپوزال با برنامه ریزی قبلی طراحی شده ومخاطبین آن  مردم کل کشور هستتند.رسالت حوزه ودانشگاه در این بیانیه این است که ما نیز ،  ابتدا برای خود نقشه راه ترسیم کنیم؛ وبدانیم در ابتدای انقلاب چه موقعیتی داشتیم ،اکنون چه موقعیتی داریم وادامه راه وهدف ما کجاست.

وی خاطرنشان کرد:

ناامیدی از اصلاح جامعه و حل مشکلات کشور، بدترین مانع پیشرفت و از جنود شیطان است. آنچه که دشمن در پی القاء آن است همین ناامیدی است. امید به آینده کلید اساسی است که بدون آن هیچ گامی نمی توان برداشت .مقام معظم رهبری در این بیانیه میفرمایند اینجانب از امید بیجا و فریبنده دوری جسته ام و همگان را از " ترس کاذب" برحذر داشته و می دارم .

وی اظهار نمود :این انقلاب تا به زمان حال تا حد امکان ازظرفیت ها استفاده کرده و کشور به سوی پیشرفت و ترقی در حرکت بوده است. در مسائل سیاسی تا دیروز چالش ما بر سر حضور سفارت آمریکا در ایران بود ، امروز چالش نتانیاهو بر سر حضور حزب الله در پشت دیوار حائل اسرائیل است.درزمینه موشک سازی امروز ایران رتبه دوم را در جهان دارد ، در زمینه علم نانو رتبه چهارم را در جهان دارد و در زمینه زیرساخت هاقبل از انقلاب در طول پنجاه سال تنها سد دز ساخته شد اما در طول این چهل سال شاهد ساخته شدن سدهای بسیاری هستیم.

اخبار مرتبط