اختتامیه جشنواره علامه حلی

تهران اختتامیه جشنواره علامه حلی استان تهران

شناسه خبر : 74244

1397/12/15

تعداد بازدید : 38

تهران اختتامیه جشنواره علامه حلی استان تهران
تهران اختتامیه جشنواره علامه حلی(ره) استان تهران

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، در هشتمین جشنواره علامه حلی استان تهران، مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر با بیش از هشت اثر برگزیده، رتبه برتر در میان مدارس علمیه خواهران استان را کسب نمود.

این مجتمع حوزوی با  176اثر در سطح 2 و 3 در هشتمین جشنواره علامه حلی استان تهران شرکت نمود.

در این مراسم از خانم دکتر خدیجه جلالی، مدیریت مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر به عنوان مدیر برتر مدارس علمیه خواهران استان در هشتمین جشنواره علامه حلی استان تهران تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

پایان نامه سطح 3 خانم نرجس سادات هاشمی پور با عنوان تحلیل الهیاتی آراء ارنست هولمز و بررسی تأثیر آن بر برخی رهبران جنبش تفکر نوین، رتبه دوم در میان حوزه های  علمیه خواهران و برادران استان تهران را کسب نموده است.

در این جشنواره آثار خانم ها زهرا زهدی خانی پور با عنوان، بررسی تطبیقی دیدگاه ملاصدرا و ابن سینا در بحث معقولات ثانیه فلسفی و تاثیر آن بر معرفت شناسی و فاطمه زهرا سیدبحری لنگرودی با عنوان، بررسی نقش مولفه های اعتبار و تورم در ربوی شدن عقود از دیدگاه فقه امامیه و عاطفه غلامرضا با موضوع تطبیق یافته های اسلام و روانشاسی در خودشناسی و فائزه شیخی قهی با عنوان مطالعه تطبیقی محکم و متشابه و تاویل بر اساس آراء علامه طبابایی و شیخ زرقانی حائز رتبه سوم گردیدند.

اثر بررسی مبانی فقهی افساد فی الارض در قانون مجازات اسلامی از سیده فاطمه آذین، مراتب هستی از دیدگاه فارابی از عاطفه نصیری نصر و اصول تربیت عقلائی از دیدگاه قرآن و روایات از اکرم رجایی رتبه شایسته تحسین در این جشنواره را کسب نمودند.

اختتامیه جشنواره هشتمین جشنواره علامه حلی (ره) استان تهران در تاریخ چهارشنبه 15 اسفندماه در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حرم عبدالعظیم برگزار گردید.