هرمزگان کرسی آزاد اندیشی « اشتغال جوانان به قاچاق سوخت» در مدرسه علمیه حضرت خدیجه ( سلام الله علیها ) سیریک

شناسه خبر : 70766

1397/10/09

تعداد بازدید : 33

هرمزگان کرسی آزاد اندیشی «  اشتغال جوانان به قاچاق سوخت» در مدرسه علمیه حضرت خدیجه ( سلام الله علیها ) سیریک
معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) سیریک از برگزاری کرسی آزاد اندیشی « اشتغال جوانان به قاچاق سوخت » در این مدرسه خبرداد .

«خانم طیبه ذاکری» در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان، بیان داشت: کرسی آزاد اندیشی «اشتغال جوانان به قاچاق سوخت در شهرستان سیریک» با حضور « حجت الاسلام والمسلمین آقای خلیلی » به عنوان داور کرسی، «خانم طیبه ذاکری» معاون پژوهش به عنوان استاد ارائه کننده موضوع و دو گروه موافق و مخالف در مدرسه علمیه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) سیریک استان هرمزگان برگزار شد.

«حجت الاسلام والمسلمین آقای خلیلی» استاد داور این کرسی با شاره به اینکه مراجع تقلید قاچاق سوخت را تخلف قانون و در آمد حاصل از آن را نامشروع می دانند ، تأکید کرد بسیاری از کسانی که به قاچاق روی آورده اند بخاطر بیکاری نبوده و قاچاق را شغل دوم خود می دانند. وی به کسانی که قاچاق سوخت را به عنوان شغل کاذب خود انتخاب کرده اند و آن دسته از قشر شهرستان که کم درآمد هستند پیشنهاد می دهد که قناعت و صبر و توکل را پیشه کنند تا سرمایه ملی کشور از بین نرود.

و در پایان نیز «حجت الاسلام والمسلمین آقای خلیلی » به عنوان راهکار به توسعه ی زیر ساخت های اقتصادی و ایجاد شغل های مناسب و قانونی از منابع حلال دریایی مثل ایجاد پرورش میگو و ماهی اشاره کرد .

اخبار مرتبط