معاون پژوهش موسسه آموزش عالی فدک خبر داد

همدان - کارگاه مهارت افزایی (آموزش نرم افزار)

شناسه خبر : 68425

1397/09/06

تعداد بازدید : 91

معاون پژوهش مؤسسه «سرکار خانم سميه نجفي زمرديان»خبرداد،کارگاه آموزش نرم افزار با عنوان« آشنایی با نرم افزار »،با حضور جمعی از طلاب این موسسه در روز سه شنبه مورخ 1/8/97 ساعت8 الي9 صبح در موسسه فدک برگزار گردید.

نجفی  هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی طلاب در زمینه ی استفاده از سی دی های پژوهشی موسسه نور و همچنین آشنایی با برخی از سایت ها در جهت تامین منابع پایان نامه و مقالات پژوهشی و درسی طلاب بیان کرد.

سرکار خانم کیانی، به معرفی نرم افزارها(نرم افزار های موسسه نور:کتابخانه حکمت اسلامی ،کتابخانه کلام اسلامی،نرم افزار جامع الاحادیث و جامع التفاسیر و...) پرداخت و گفت در استفاده از نرم افزارها برای امر تحقیق و پژوهش باید مدیریت اطلاعات کنیم.

ایشان در ادامه گفت: استفاده از نرم افزارها وسایت های علمی موجب تسریع در امر تحقیق و به ویژه پایان نامه نویسی که طلاب در آینده نزدیک با آن مواجه هستند می شود.

 

ایشان درپایان : نحوه جستجوی مطلب در نرم افزارها و کپی مطالب در فایل word  و شیوه ارجاع دهی در پاورقی و نحوه گرفتن و انتقال کتاب شناسی به فایل word  را برای  طلاب حاضر در جلسه به صورت عملی توضیح دادند.