فارس برگزاري جلسه دفاعيه تحقيق پاياني تأثیر تهاجم فرهنگی بر سبک زندگی زن مسلمان ایرانی حوزه علميه فاطمه الزهرا سلام الله عليها گله دار

شناسه خبر : 67469

1397/08/26

تعداد بازدید : 78

فارس برگزاري جلسه دفاعيه تحقيق پاياني تأثیر تهاجم فرهنگی بر سبک زندگی زن مسلمان ایرانی حوزه علميه فاطمه الزهرا سلام الله عليها گله دار
جلسه دفاعیه تحقیق پایانی «خانم اکبری» طلبه مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا (س) گله‌دار با راهنمایی خانم نجیمه رضایی وداوری حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم افسانه اکبری» طلبه سطح دو مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا(س) گله‎دار در دفاع از تحقیق پایانی خود به موضوع تأثیر تهاجم فرهنگی بر سبک زندگی زن مسلمان ایرانی پرداخت و گفت: هدف غربی‌ها از تهاجم فرهنگی علیه زن مسلمان ایرانی ،مسائلی چون ، استحاله فرهنگی، مقابله با انقلاب اسلامی و درنهایت ریشه کن کردن اسلام و تشیع می‌باشد.
وی افزود: غرب که در میدان انقلاب ضربه‌ای محکم و جبران نشدنی از مردم مسلمان ایران خورده بود، با تمام قوا به میدان مبارزه آمده تا شکست‌های نظامی و دیپلماتیک را در صحنه‌ای دیگر به نام فرهنگ و با سلاحی دیگر به نام ابزارهای فرهنگی و جنگ نرم جبران کند.
خانم اکبری تصریح کرد: غرب برای به ثمر رساندن هدف خویش به دنبال این است که برای زنان مسلمان ایرانی ، فرهنگ سازی کند و همان فرهنگ غلط خویش را که فرهنگ مصرف گرایی ، تجمل، آرایش و مد گرایی است را به زنان مسلمان ایرانی تحمیل کند.
وی به هدف غربی‌ها پرداخت و گفت: غرب در جنگ جدید بیش از هر چیز زنان مسلمان ایرانی و غیرت جوانان و در واقع مردان ایرانی را هدف قرار داد تا با فاسد کردن زنان که از مهم‌ترین عوامل بقاء و سلامت جامعه هستند، کل جامعه را به فساد و تباهی بکشاند.
خانم اکبری ابراز کرد: غرب در این راستا از ابزارهای مختلفی که می‌توان آن را به دو دسته رسانه‌های سخت افزاری و رسانه‌های نرم افزاری تقسیم کرد، بهره گرفت و از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرد.