کرمانشاه- قصر شیرین- برگزاری کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب

کرمانشاه- قصر شیرین- برگزاری کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب

شناسه خبر : 66131

1397/08/01

تعداد بازدید : 81

کرمانشاه- قصر شیرین- برگزاری کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب
کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب( انجمن مقاله خوانی) مدرسه علمیه امام حسین علیه السلام شهرستان قصرشیرین برگزارشد.

کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب( انجمن مقاله خوانی) برگزارشد.

کارگاه پژوهش آشنایی با اصول ژورنال کلاب با حضور خانم اسدی (استاد روش تحقیق مدارس علمیه ی استان کرمانشاه) و طلاب مدرسه علمیه امام حسین(علیه السلام) شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

خانم اسدی در ابتدا مقدمه ای در رابطه با واژه ی ژورنال کلاب و معنای آن بیان کرد و گفت: در حال حاضر در جامعه ی علمی بهترین و معتبرترین تحقیق و پژوهش مقاله نویسی است که البته مقالات علمی- پزوهشی از ارزش علمی بسیار بالایی برخوردار هستند.

وی افزود: بهترین مقاله نویسان قبل ازشروع به نوشتن مقاله ابتدا باید مقاله خوان بسیار خوبی باشند تا بتوانند با اصول و فنون مقاله نویسی به شکل درست و مطلوب آشنا شوند.

ایشان در ادامه اضافه کرد: طلابی که میخواهند وارد انجمن مقاله خوانی شوند باید با اصول ومبانی آن آشنایی داشته باشند و انتخاب یک مقاله ی علمی- پژوهشی برای تمرین در این عرصه دلیل بر تقویت مطالعه و تحقیق طلاب در زمینه های مختلف پژوهشی است.

در پایان با مقاله خوانی آزمایشی یک مقاله طلاب آغاز وبه نقد بررسی آن پرداختند  و همچنین قرار شد هر کدام از شرکت کنندگان در این کارگاه یک مقاله ی علمی –پژوهشی را به عنوان تکلیف کارگاهی نقد و بررسی کنند.