برگزاری کارگاه «آشنایی با اصول نگارش مقالات علمی-ترویجی»

برگزاری کارگاه «آشنایی با اصول نگارش مقالات علمی-ترویجی»

شناسه خبر : 50834

1396/08/24

تعداد بازدید : 8

برگزاری کارگاه «آشنایی با اصول نگارش مقالات علمی-ترویجی»
معاونت پژوهش حوزه علمیه الزهرا المرضیه(سلام الله علیها) اصفهان، با همت مدیریت مدرسه و با همکاری معاونت پژوهش استان، در تاریخ 11/8/96 از ساعت 8 تا12 ظهر، موفق به برگزاری کارگاهی با عنوان «آشنایی با اصول نگارش مقالات علمی-ترویجی» توسط استاد دکتر مهدی گنجور، عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان شد.

به علت اطلاع رسانی قبلی به همه ی طلاب دیگر واحدهای آموزشی و استقبال طلاب از این کارگاه و عدم ظرفیت سالن مدرسه زهرای مرضیه(س)، این جلسه با هماهنگی معاونت پژوهش مرکز، در سالن اجتماعات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.

در این جلسه علمی-پژوهشی،که تعداد81 نفر از مدارس زهرای مرضیه، مرکز تخصصی فاطمه الزهرا خمینی شهر، فاطمه الزهرا خوراسگان، خدیجه کبری، فاطمه محدثه(س) اهل بیت(ع)، حکیمه سپاهان شهر، فاطمه معصومه، فاطمیه نجف آباد، شرکت داشتند، استاد به خوبی و با بیانی شیوا و علمی مراحل نگارش یک مقاله علمی ترویجی را بیان نمودند. مطابق آمار و نظر سنجی انجام شده نیز، رضایت طلاب از این کارگاه بسیار خوب توصیف شده است.

در انتهای جلسه، فایل صوتی جلسه به همراه پاورپونت کارگاه و همچنین نمونه‌هایی از مقالات، جهت بهره برداری طلاب توسط دکتر گنجور، در اختیار معاونان و طلاب قرار گرفت.