كرمانشاه جلسه هم انديشي معاون پژوهش حوزه علميه خواهران استان با اعضاي تشکل های پژوهشی مدرسه علميه امام خميني ره

شناسه خبر : 32715

1395/08/11

تعداد بازدید : 775

كرمانشاه جلسه هم انديشي معاون پژوهش حوزه علميه خواهران استان با اعضاي تشکل های پژوهشی مدرسه علميه امام خميني ره

جلسه هم انديشي معاون پژوهش حوزه علميه خواهران استان كرمانشاه با اعضاي تشکل های پژوهشی مدرسه علميه امام خميني ره با موضوع «آسیب شناسی وضع موجود تشکل ها و ارائه راهکار های برون رفت» در مكان مدرسه برگزار شد.

در اين جلسه ملكشاهي معاون پژوهش مدرسه ضمن بيان گزارشي از فعاليت هاي كانون و هسته هاي مدرسه به برخي از مشكلات پژوهشي طلاب اشاره نمود.

مرادي معاون پژوهش استان نیز ضمن ارائه ساختاري جهت بیان نقدها و پیشنهادات گفت: نقدها و پیشنهادات را در سه دسته نقدها و پیشنهادات مربوط به معاونت پژوهش مديريت استان و آيين نامه ها، كادر اجرايي در مدرسه و امكانات پژوهشي و در نهایت نقدهایی که متوجه طلاب است عنوان کنید.

در ادامه طلاب به بيان مشكلات خود پرداخته و مطالباتي را درخواست نمودند كه از جمله آنها مي توان به داشتن فضاي مستقل براي تشكل ها، راه اندازي سايت كامپيوتر و دراختيار قرار دادن اينترنت براي طلاب ، رايگان نمودن امكانات براي تشكل ها، چاپ آثار و تفهيم بهتر اهداف و وظايف اعضا در تشكل ها، اشاره نمودند.

مرادي در پاسخ به طلاب نسبت به برطرف نمودن برخي از مشكلات قول مساعدت داد و در مورد درخواست فضاي مستقل، از طلاب خواست تا از حداقل فضاهاي موجود در مدرسه تا فراهم شدن فضاي بهتر استفاده نمايند. در پايان نيز از اعضاي فعال جلسه با هدايايي تقدير نمود.

اخبار مرتبط