نشست تخصصی معاونین پژوهش مدارس استان سمنان با رئیس اداره راهبری تشکل های پژوهشی

شناسه خبر : 32395

1395/08/05

تعداد بازدید : 227

نشست تخصصی معاونین پژوهش مدارس استان  سمنان با  رئیس اداره راهبری تشکل های پژوهشی

به همت معاونت پژوهش مدیریت استان در ضمن  همایش طلیعه حضور طلاب ورودی96-95 مدارس تابعه استان سمنان نشست تخصصی و هم اندیشی معاونین پژوهش مدارس استان با رئیس اداره راهبری تشکل های پژوهشی برگزارشد.

      خانم بابایی ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت :کانون و انجمن یک تشکل طلبگی است که باید توسط طلاب در حال تحصیل اداره شود و اعضای کانون مدیریت پژوهشی را آموزش دیده  و فعالیت های پژوهشی را انجام می دهند ، در حقیقت طلاب ایفای نقش های بزرگ را در سایز کوچک انجام می دهند.

      ایشان در این نشست در خصوص بخشنامه اجرای 2 ساعات پژوهشی در مدارس مطالبی را بیان کردند و ادامه افزودند : این 2 ساعت برای طلاب سال اول  الزامی و اجرایی است و اجرای آن برای طلاب دیگر پایه ها بلامانع و چه بسا مفید است .

همچنین ایشان در خصوص خروجی های پژوهشی طلاب در مدارس تاکید و اهتمام ورزیدند . و در خصوص مهارت افزایی و دانش افزایی و سیرهای مطالعاتی توضیحاتی را ارائه نمودند  .

       خانم نظری فر معاون پژوهش استان  بیان کردند: این نشست تخصصی به منظور تعامل و هم اندیشی در راستای برنامه های کانون و انجمن و طرح 2 ساعات پژوهشی در اردوگاه فرهنگی آموزشی نرجس خاتون (س)  قم برگزار شد.

اخبار مرتبط