نشست تخصصی معاونین پژوهش مدارس استان سمنان با رییس اداره ساماندهی پژوهشگران مرکز

شناسه خبر : 32394

1395/08/05

تعداد بازدید : 184

نشست تخصصی معاونین پژوهش مدارس استان سمنان با  رییس اداره ساماندهی پژوهشگران مرکز

         به همت معاونت پژوهش مدیریت استان سمنان نشست تخصصی و هم اندیشی با حضور رییس اداره ساماندهی پژوهشگران در اردوگاه نرجس خاتون قم برگزار گردید  .

          نظری فر معاون پژوهش استان ضمن عرض  تشکر از حضور همکاران مرکز  و معاونین مدارس استان،  بیان داشت: این  نشست تخصصی با هدف تشریح وظایف هسته ها و اجرایی نمودن  برنامه های مرکز و تبادل نظر با همکاران پژوهشی، در اردوگاه فرهنگی –آموزشی نرجس خاتون (س)  قم برگزار گردید .

      در این نشست خانم سوری ضمن عرض خیر مقدم به معاونین مدارس استان سمنان، هدف اصلی تشکیل  هسته ها را اینگونه بیان فرمودند: هدف اصلی  این است که طلاب علاقمند به فعالیت های پژوهشی خود  پس از فارغ التحصیلی ادامه و جذب شوند و با انجام فعالیت های پژوهشی در قالب های مختلف  خروجی پژوهشی از قبیل مقاله ، کتاب ، طرح های پژوهشی و ...  داشته و با نهادهای علمی و پژوهشی همکاری داشته باشند  

ایشان  افزود به منظور ارتقاء و توانمند سازی اعضای هسته ها گروهی را در سامانه کوثر نت با عنوان ساماندهی پژوهشگران راه اندازی شده که در آن آموزش های گام به گام پژوهش از اواسط آبان ماه آغاز  و بارگذاری خواهد شد .

در ادامه معاونین پژوهش مدارس  و همکاران استان و مرکز  در خصوص فعال سازی اساتید،  انگیزه بخشی به طلاب، نقد کتاب، بانک ناشرین، ساماندهی هسته ها و تعامل با ارگان ها و .. . به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نظری فر معاون پژوهش استان این دوره را بسیار مطلوب ارزیابی کردند و افزودند:  به منظور ارتقاء و پیشرفت  امور پژوهشی طلاب در سطح جامعه و کشور، مسئولین صف و ستاد بیش از پیش باید با هم در تعامل باشند و برگزاری چنین نشست هایی بسیار مثمر ثمر خواهد بود .

 این  نشست تخصصی به مدت  3 ساعت به طول انجامید .

اخبار مرتبط