كرمانشاه - مدرسه امام خميني ره

كرمانشاه- ژورنال كلاب مبانی و عوامل تحقق تغییرات اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب

شناسه خبر : 105583

1400/01/18

تعداد بازدید : 6

كرمانشاه- ژورنال كلاب مبانی و عوامل تحقق تغییرات اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب
ژورنال کلاب پژوهشی با بررسی مقاله : مبانی و عوامل تحقق تغییرات اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب توسط خانم فرشته اسدی در حضور55 نفر ازطلاب مدارس سطح استان کرمانشاه در سامانه سیما برگزار گردید.

ژورنال کلاب پژوهشی با بررسی مقاله : مبانی و عوامل تحقق تغییرات اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب  توسط خانم فرشته اسدی در حضور55  نفر ازطلاب مدارس سطح استان کرمانشاه  در سامانه سیما برگزار گردید.

اسدی مدرس حوزه در ابتدای بحث ضمن اشاره به اینکه ژورنال کلاب یعنی انجمن مقاله خوانی ، به معرفی مقاله مورد نظر پرداخت و بیان داشت این مقاله بر اساس شیوه نامه مرکز تبلیغات نگاشته شده و بررسی آن طبق همان شیوه نامه منصفانه است.

ایشان ضمن بررسی کل مقاله ، روش مورد استفاده در مقاله مذکور را که تحلیل محتوای کیفی است برای حاضران تشریح نمودند.

  وی در ادامه افزود : از جمله محاسن این مقاله پردازش مطالب است و دیدگاه های نویسنده کاملا مشهود است . ارجاعات کم مقاله شاهدی بر این   ادعاست که البته طبق شیوه نامه و به شکل درون متنی است . مطالب ترتیب منطقی دارد و متن مقاله روان وشیواست طوری که نویسنده را تشویق به خواندن ادامه مطلب میکند.وی مواردی از قبیل حجم بالای نتیجه ، عدم وجود پیشنهاد پژوهشی ، کم بودن تعداد منابع مورد استفاده ، عدم رعایت فاصله ها و نیم فاصله ها ، استفاده زیاد ازحرف عطف واو ، عدم استفاده از نقطه ویرگول قبل از کلمات منتقله  و عدم استفاده از جملات معترضه احترام آمیز را از جمله معایب این مقاله برشمرد.